5 лесни факта за описаната Шанхайска история

5 лесни факта за описаната Шанхайска история

5 лесни факта за описаната Шанхайска история

Blog Article

После ще трябва да се освободи от него, но още е рано. По-добре да е спокойна и хитра. Прекрасна в своята голота, тя хвана плода.

НачалоКнигиХудожествена литератураСъвременна прозаЧервените орхидеи на Шанхай

Тя почти чуваше как вратата на килията ѝ се затръшва. Свободата си отиде завинаги, а сега съдбата ѝ беше в чужди ръце.

Здравословно Цветната диета: как да се храним здравословно с цветовете на дъгата

Ще се доверим на жребий: ези – ще се оженим, тура – ще се разделим завинаги.

Дебютната книга на Ралица Николова е за силата, за упоритостта, за желанието и за страстта към живеенето, които са единственото, което е нужно, за да се самоосъществим и да бъдем

От Шанхай до Париж – разказ за голямата война и забранената любов в историческия роман „Порцеланова луна“ на Джени Чанг

Единствената книга, която все още беше непозната за мен, остана „Сбогом, Шанхай“. Разбира се, това не можеше да продължава дълго – спомних си усърдието, с което някога изнамерих и изчетох всички издадени на български книги на Ремарк, и си казах, че подобно внимание към цялостното си творчество заслужава и Анжел Вагенщайн.

Базиран на истински събития и факти, романът разказва сърцераздирателна и смела история за Франция, Голямата война и още по-голямата – и забранена – любов.

Чичо ѝ щеше да се посрами пред семейството, да не говорим за бъдещите ѝ роднини, ако тя откажеше да се подчини. Клюките щяха да стигнат до приятелите на семейството и бизнес партньорите му.

Кевин Дж. Андерсън: Когато започнах с "Междузвездни войни", бях наистина притеснен

Читателите ще се влюбят в плътното ветрило от светове и персонажи, което се разгръща сред страниците на това рядко срещано бижу в морето на историческите романи.

С разкази Шанхай великолепен и поетичен стил романът на Джени Чанг умело разкопава част от забравената част от историята на Франция по време на Голямата война и отдава почит както на китайските работници, дошли да подпомогнат военните действия, така и на членовете на китайската общност в Париж, които доброволно работят като преводачи и служат като мост между двете култури.

напред„Седем дни през юни“ в Ню Йорк ще прекараме с романтичната история за двама писатели на Тия Уилямс

Report this page